Dietetyk NFZ i prywatnie - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Bydgoszcz Wyżyny
Umów się na wizytę

Dietetyk NFZ i prywatnie

Dietetyk NFZ i prywatnie

Od wielu lat osoby z nadwagą i otyłością korzystają z opieki dietetyków. Zawód dietetyka upoważnia do udzielania specjalistycznych porad w zakresie odżywiania, edukacji żywieniowej, suplementacji i zmiany niekorzystnych nawyków dietetycznych. Wykształcenie zdobyte przez dietetyka klinicznego podczas studiowania na m.in. Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy uprawnia do pracy w placówkach publicznej jak i prywatnej służby zdrowia.

Logo NFZ.

Wizyta u dietetyka na NFZ

Pacjent zgłaszający się na poradę do dietetyka NFZ jest poddawany określaniu wskaźnika BMI, analizowany jest wiek i aktywność fizyczna. Pacjent otrzymuje przykładowe diety, które są ogólne i dopasowane do średniej populacyjnej. Te podstawowe usługi są dostępne bezpłatnie. Dostęp do tego rodzaju pomocy jest ograniczony sztywnym czasem pracy dietetyków zatrudnionych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Może warto rozważyć wizytę u dietetyka prywatnego?

Sprawdzanie obwodu ciała.

Wizyta u dietetyka prywatnie

Część dietetyków postanawia kontynuować swoją karierę w gabinetach prywatnych. NFZ nie jest dla nich atrakcyjną instytucją i realizują pomoc pacjentom w osiąganiu odpowiedniej wagi i sylwetki w ramach poradnictwa prywatnego. Zdobyta przez dietetyka wiedza pomaga w:

Warto korzystać z doświadczonego dietetyka, który ma odpowiednie wykształcenie oraz potrafi dobrze zdiagnozować potrzeby pacjenta, zaproponować terapię i motywować do działania regularnymi spotkaniami.

Marchew z miarą.

Dietetyk na NFZ i prywatnie – Bydgoszcz posiada specjalistę

Joanna Witkowska jest dietetykiem w Projekt Zdrowie Bydgoszcz Wyżyny. Ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika zdobywając tytuł dietetyka klinicznego. Od 2007 roku prowadzi pacjentów w prywatnym gabinecie dietetycznym. Wysoką jakość i skuteczność opiera na holistycznym podejściu do pacjenta. Zrozumienie wielu skomplikowanych zależności organizmu stanowi podstawę odpowiedniej diagnozy i zaproponowanego schematu realizacji celów pacjentów.

Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie
ul. Ku Wiatrakom 42
85-856 Bydgoszcz
telefon: 795 006 500

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy